TOTAL Česká republika
car_fest.jpg

Automobilové unikáty se sjely na akci Escape6 Prague Car Festival

Téměř 700 převážně individuálně upravených automobilů z celé Evropy se sjelo o víkendu 2. a 3. září do Prahy na akci Escape6 Prague Car Festival. Již tradiční výstava zaměřená na tuning, sportovní i sériové vozy a bohatý program přilákala téměř 25 000 návštěvníků a její šestý ročník udělal opět obrovský krok vpřed.

Novinkou a zároveň hlavním magnetem se stala hala č. 4 a v ní umístěná evropská špička mezi tuningovými vozy. Dva vozy Porsche v úpravě RWB, Lamborghini Huracan a Dodge Challenger od japonského úpravce Liberty Walk nebo Nissan GTR Carbonnere Project jsou jen špičkou z asi 50 top automobilů, které zde návštěvníci mohli vidět. Skvělou atmosféru doplnil program na hlavním pódiu, kde se konaly módní přehlídky, volba miss nebo předávání cen.

Neméně kvalitní program byl také v dalších halách. Davy návštěvníků zvědavě pozorovaly např. unikátní Lamborghini Aventador Super Veloce nebo Nissan GTR Frankenstein s úctyhodnými parametry 970 PS a 1139 N.m. Firemní expozice významných světových značek nabídly zase pohled do světa profesionální úpravy vozů, zvyšování výkonu a kvality jízdy. Prezentovaly se např. značky Eibach, Recaro, Meguiar´s, Pirelli nebo Sonax. Celkový počet firemních vystavovatelů se zastavil na čísle 59. Více než dvojnásobný počet automobilů oproti loňskému ročníku zaznamenala sekce Racing Cars. Desítky závodních speciálů, mezi nimi například Audi Quattro S1 ve dvou specifikacích, rallyový závodní vůz Ford Fiesta R5 nebo okruhový speciál Radical byly potěšením pro každého milovníka motorsportu.

Zajímavě byla pojata expozice elektromobilů, které vévodila pravidelná show v podání vozu Tesla X a jeho prezentačního tance za pomoci pohybujících se dveří a blikání světel do tónů moderní hudby. V zábavní zóně byly k dispozici desítky herních konzolí a také ukázky virtuální reality. Všechna zařízení bylo možné zdarma vyzkoušet a i díky tomu byla po celý víkend v obležení především mladší generací návštěvníků. Fanoušci RC modelů měli k dispozici obří dráhu pro nákladní “techniku” a také závodní dráhu pro sportovní modely. Součástí této sekce byla i sbírka na podporu projektu Pomozte dětem, jejíž výtěžek byl odevzdán po skončení akce.

Na své si přišel také běžný motorista, který mohl vyzkoušet některý z vystavených sériových vozů uvnitř v hale a nejnovější modely značky Škoda také přímo v jízdě na venkovní ploše i mimo výstavní areál. Kvalitně obsazená venkovní plocha s téměř 300 exponáty, jízdami s elektromobily i běžnými automobily a atrakcemi pro děti, také velkou měrou přispěla k rozšíření letošního ročníku.

Stánek společnosti Total ČR bude mimo jiné ve znamení spolupráce s luxusní značkou Aston Martin, která letos vyhrála legendární závod 24 hodin v Le Mans a Total je výhradním dodavatelem maziv a paliv.

Escape6 Prague Car Festival 2017 jednoznačně naplnil očekávání vystavovatelů i návštěvníků. Také proto vás již nyní můžeme pozvat na ročník příští, který se koná ve dnech 1. a 2. září 2018.

Fotogalerie

Registrace k odběru novinek

Podmínky ochrany osobních údajů
Uděluji tímto v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „ZOOU“) společnosti TOTAL Česká republika, s.r.o., IČO: 411 89 671, se sídlem Praha 8, Pobřežní 620/3, PSČ 18600, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3582 (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů v tomto formuláři, a to za účelem nabízení výrobků a služeb a zasílání obchodních sdělení.  Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji správci na dobu neurčitou. Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů je dobrovolné. Správce poskytnuté osobní údaje zpracovává manuálně i automaticky, v rozsahu poskytnutých osobních údajů, přičemž je oprávněn provádět zpracování osobních údajů prostřednictvím pověřených zpracovatelů, a to na základě smluv uzavřených podle ust. § 6 ZOOU. Správce tímto informuje subjekt údajů a poskytuje mu výslovné poučení o právech vyplývajících pro něj ze ZOOU, tj. zejména o tom, že subjekt údajů má právo přístupu k poskytnutým osobním údajům, právo na opravu poskytnutých osobních údajů a dále má subjekt údajů v souladu s ust. § 21 ZOOU právo podat žádost o vysvětlení a žádat odstranění nežádoucího stavu, a to zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací poskytnutých osobních údajů. Správce je oprávněn osobní údaje subjektu údajů získané za účelem nabízení obchodu nebo služeb předat jinému správci, nevysloví-li s tímto postupem subjekt údajů nesouhlas.  Pokud si Kupující přeje opravit osobní údaje, které Poskytovatel zpracovává, může o tuto skutečnost prodávajícího požádat na následující e-mailové adrese: [javascript protected email] nebo na výše uvedené adrese sídla Správce. Subjekt údajů je oprávněn souhlas kdykoliv odvolat, např. odvoláním souhlasu zaslaného na e-mailovou adresu: [javascript protected email] nebo na adresu sídla správce.

Zároveň tímto uděluji souhlas se zasíláním obchodních sdělení Správce či obchodních partnerů Správce ve smyslu ust. § 7 zák. č. 484/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to až do doby odvolání tohoto souhlasu. Souhlas dle předchozí věty lze kdykoliv odvolat, a to na následující e-mailové adrese: [javascript protected email]

resizer-video.png