Total a Aston Martin pokračují v globální partnerské spolupráci

Total prodlužuje partnerství se společností Aston Martin Racing v oblasti maziv a technické spolupráce
dpkdgmsxkayiujy.jpg_large.jpg

Aston Martin doporučuje olej TOTAL QUARTZ INEO DYNAMICS 0W-20 pro dvoulitrové motory V12.5 twin-turbo vozu DB11

Aston Martin doporučuje palivo TOTAL EXCELLIUM

Paříž, 20. února 2018 – Total, čtvrtá největší energetická společnost na světě a společnost Aston Martin, výrobce sportovních vozů, se svým závodním týmem Aston Martin Racing s potěšením oznamují prodloužení partnerství "driver of excellence" až do roku 2019.

Odborné znalosti ve službách výkonu

Total a Aston Martin s potěšením oznamují, že partnerství uzavřené v květnu 2016, pokračuje i nadále.

Dva roky úzké spolupráce v rámci vytrvalostních závodů FIA World Endurance Championship umožnily závodnímu týmu Aston Martin Racing vyhrát závody GTE Pro 2016 a GTE AM 2017 a také získat prestižní vítězství v závodu 24 Hodin Le Mans 2017 ve třídě GTE Pro. Po technické stránce Total přispívá tím, že se účastní vývoje nového Aston Martin Vantage GTE. Tento nový vůz se zúčastní soutěží World Endurance Championship 2018-2019 Super Season, které budou zahájeny závodem 2018 WEC 6 Hodin Spa-Francorchamps a vyvrcholí  závodem 24 Hodin Le Mans 2019. Oba tyto závody se v průběhu sezony uskuteční dvakrát.

Total Lubrifiants poskytuje při každém závodě World Endurance Championship své odbornou podporu prostřednictvím traťového inženýra a laboratoře pro analýzu oleje. Nesporné znalosti a zkušenosti získané mnohaletou přítomností ve Formuli 1 jsou jedinečné a nepostradatelné a jsou k dispozici pouze týmu Aston Martin Racing při závodech FIA WEC.

Total - Energetický partner společnostiAston Martin

Total a Aston Martin úzce spolupracují při vývoji maziv určených speciálně pro motory tohoto britského výrobce automobilů.
Aston Martin doporučuje olej TOTAL QUARTZ INEO DYNAMICS 0W-20 pro dvoulitrové motory V12.6 twin-turbo svého vozu DB11.
Total Lubrifiants nabídne také další výrobek vhodný jak pro vůz DB11 vybavený osmiválcovým mtorem, tak i pro vůz Vantage, který byl nedávno uvedený na trh.

“Motorový olej TOTAL QUARTZ sehrál rozhodující roli v úspěchu týmu Aston Martin Racing tím, že zvýšil výkon a spolehlivost našich vozů při závodě FIA WEC. Jsme velmi potěšeni, že se podařilo rozšířit naši spolupráci i na oblast kupé, roadsterů a pozáručních služeb tak, aby zákazníci naší firmy mohli i nadále využívat technické novinky, které neustále vyvíjíme společně s naší partnerskou společností Total”, řekl Simon Sproule, vicepresident a marketingový ředitel Aston Martin Lagonda Ltd.

“Z prodloužení partnerství se společností Aston Martin máme velkou radost. Poslední dva roky jsme úspěšně spolupracovali při řešení problémů, které se vyskytly v souvislosti s účastí na jednom z nejnáročnějších mistrovství světa FIA, které zahrnuje závod 24 Hodin Le Mans. V současné době soustředíme naše odborné znalosti a know-how v oblasti výzkumu a vývoje na to, abychom byli schopni dodávat maziva a paliva určená speciálně pro motory společnosti Aston Martin”, řekl Mathieu Soulas, vicepresident firmy Total Lubrifiants.

Kromě toho Aston Martin doporučuje TOTAL EXCELLIUM, palivo, které obsahuje speciální přísady pro čištění a údržbu důležitých součástí motoru. Tím se u benzinových motorů sníží nečistoty až o 99 %*, zlepší se využití paliva a prodlouží jejich životnost. Total jakožto energetický partner společnosti Aston Martin dodává palivo pro každý vůz, který opouští brány továrny v Gaydonu.

O společnosti Aston Martin

wec-201819-news.jpg

Aston Martin je britský výrobce luxusních sportovních vozů s jedinečnou tradicí. Tato kultovní značka je spojením nejnovějších technologií, vynikajícího řemeslného zpracování a nedostižné elegance. K nejznámějším modelům patří DB11, Rapide S, Vanquish S, Vantage S a Vanquish Zagato. Ve své továrně v Gaydonu (Anglie) Aston Martin navrhuje a vyrábí sportovní vozy s nenapodobitelným stylem a výkonem, které se prodávají v 53 zemích po celém světě.

Společnost založená v roce 1913 nedávno zveřejnila plán pro druhé století své existence (Second Century plan). Hlavním cílem je zajistit dlouhodobě udržitelný růst. Tomuto plánu odpovídá nabídka nových modelů včetně DB11 a nového vozu Vantage, koncepty RapidE and DBX, obrození vozu Lagonda v podobě modelu Lagonda Taraf a také budování nového výrobního centra v St Athanu ve Walesu. Aston Martin je soukromou společností a má 2 800 zaměstnanců.    

O společnosti Total Lubrifiants

Total Lubrifiants je přední světový výrobce a prodejce motorových olejů a maziv. Má 41 továren po celém světě a 5 800 zaměstnanců ve 150 zemích. Společnost nabízí inovativní, účinné a ekologické výrobky a služby, které vyvíjí více než 130 specialistů výzkumného a vývojového centra. Total Lubrifiants je preferovaným partnerem na trzích s automobily a s průmyslovými a loďařskými výrobky. lubricants.total.com

O společnosti Total

Total je celosvětově integrovaný výrobce a dodavatel energie, přední mezinárodní společnost obchodující s plynem a oleji a významný hráč v oblasti nízkouhlíkových energií. Všech 98 000 našich zaměstnanců chce vyrábět lepší energii, která je bezpečnější, čistší, účinnější, technologicky pokročilejší a současně dostupná co největšímu počtu lidí. Total po světě zaměstnává 98 000 lidí, kteří pracují na výzkumu a poskytování lepší, spolehlivější, čistší, efektivnější a inovativní energie dostupné co největšímu počtu zákazníků. Total působí ve 130 zemích světa a jeho snahou je, aby aktivity společnosti měly pozitivní a trvalý přínos v hospodářské, sociální i environmentální oblasti.

resizer-video.png