Soutěž startuper roku společnosti TOTAL

Jste mladý podnikatel či podnikatelka? Máte v hlavě projekt, kterému věříte? Je inovativní a řeší sociální či komunitní problém ve Vaší zemi nebo přináší užitek Vašim spoluobčanům? Registrujte se a přihlaste se do soutěže. Můžete získat ocenění Startupper of the Year (Startuper roku)!

SOUTĚŽ

NAŠE FILOZOFIE

Naším cílem je podporovat dobré nápady a projekty, které pomohou řešit obecné problémy, které se týkají komunit ve Vaší zemi. Může se jednat o zajištění vzdělávacích příležitostí, snížení dětské úmrtnosti, zlepšení veřejného zdraví, rozvoje připojení k dodávkám elektrické energie na venkově, zlepšení silniční bezpečnosti nebo výstavby domů z ekologických materiálů – ve skutečnosti to může být cokoliv, co zlepší kvalitu života ve Vaší zemi.

Řekněte nám, jak bude Váš projekt časem pomáhat stále více lidem, doma a třeba i v zahraničí. Řekněte nám, jak podpoří lidi, zlepší životní podmínky a přispěje k celkové ekonomické prosperitě.

Každý může měnit svět – mladí ze střední školy i starší absolventi, muži i ženy. Pokud svému projektu věříte a chcete změnit svět k lepšímu, využijte tuto příležitost a zúčastněte se naší soutěže. Právě Vy můžete získat příští ocenění Startupper of the Year (Startuper roku) nebo Top Female Entrepreneur (Nejlepší podnikatelka)!

Více informací

 

 

resizer-video.png