Novým generálním ředitelem společnosti TOTAL ČR je Lukasz Semeniuk

lukasz_semeniuk3.jpg

Novým generálním ředitelem společnosti TOTAL ČR se stal Lukasz Semeniuk (42). Kromě tuzemské firmy povede i maďarskou a slovenskou pobočku skupiny TOTAL.

Ve funkci střídá Lukasz Semeniuk Marca Pannunzia, který přebírá, jako generální ředitel, aktivity firmy TOTAL v Rumunsku.

Lukasz Semeniuk, původem Polák, působí ve společnosti TOTAL na vedoucích místech již sedmnáct let. Poslední čtyři roky vedl, jako generální ředitel, ukrajinskou pobočku společnosti. Předtím působil jako obchodní ředitel TOTALu v Polsku či jako finanční ředitel společnosti v Rusku.

S jeho příchodem tak získává TOTAL ČR, TOTAL Slovensko a TOTAL Lubricants Maďarsko zkušeného manažera, který přispěje k dalšímu rozvoji úspěšné firmy.

 „Těší mne, že se můžu připojit k dynamicky se rozvíjejícím středoevropským pobočkám společnosti TOTAL. Věřím, že jde o velmi perspektivní trh, který přináší bezpočet příležitostí s ohledem na rozvoj produktů a služeb, jež TOTAL nabízí,“ vysvětluje Lukasz Semeniuk a doplňuje: „Mým cílem je pokračovat v budování silné a úspěšné společnosti, která bude zákazníkům nabízet vysoce kvalitní produkty a služby.

O společnosti: TOTAL ČR je součástí TOTAL MARKETING & SERVICES, obchodní divize koncernu TOTAL, čtvrté největší olejářské společnosti na světě. V tuzemsku působí již od roku 1991 a nyní patří do HUBu, který slučuje společnosti TOTAL ČR, TOTAL Slovensko a TOTAL Lubricants Maďarsko. Hlavními činnostmi společnosti jsou obchod s automobilovými oleji, průmyslovými mazivy, pohonnými hmotami, speciálními kapalinami a leteckými benziny. Kromě toho společnost působí na trhu asfaltů a v roce 2015 zavedla plně automatizovanou „in-line“ výrobu asfaltů v moderním skladu v Kouřimi. Skupina TOTAL má zastoupení ve 130 zemích a řadí se mezi
největší olejářské společnosti na světě. Pro více informací navštivte www.total.cz anebo https://www.facebook.com/TotalCeskarepublika/.

resizer-video.png