TOTAL Česká republika

Navštivte náš stánek na MOTOSALONU v Letňanech 2.-5.3.

img_1628.jpg

Společnost TOTAL ČR se bude prezentovat prostřednictvím stánku své značky olejů Elf  na Motosalonu, který se koná 2.3.- 5.3. v Letňanech.  MOTOSALON je největší oborovou prezentací ve střední Evropě. Veletrh je zařazen do mezinárodního kalendáře výstav a veletrhů ACEM.

Veletrh předvede reprezentativní zastoupení významných značek dostupných na českém trhu s nejaktuálnějšími novinkami a nabídne návštěvníkovi přehlídku všeho, co s motocyklem souvisí včetně atraktivních doprovodných programů.
Na stánku Elf bude mimo jiné vystaven supersportovní motocykl Kawasaki ZX-10R Ninja. Před areálem bude road-show Kawasaki kamion s logem Elf.

Na Facebooku je vyhlášena soutěž o nejlepší foto s hosteskami na našem stánku, která bude probíhat na Instagramu Total CZ/SK. Vyfoťte se, fotku nahrajte na svůj Instagram a označte ji hashtagem #totalselfie. Nejlepší fotku měsíce ohodnotíme balíčkem olejů TOTAL.

Reportáž Romana Šebrleho z letošního ročníku MOTOSALONU pro TV PRIMA (Top Star)

http://play.iprima.cz/top-star/top-star-4-3-2017

Navštivte náš stánek Elf na Motosalonu. Umístění: PAV 5 / 504A.

http://www.bvv.cz/motosalon/?gclid=CJfv1LPjtdICFUKZGwodPMcNIA

 

Fotogalerie

Registrace k odběru novinek

Podmínky ochrany osobních údajů
Uděluji tímto v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „ZOOU“) společnosti TOTAL Česká republika, s.r.o., IČO: 411 89 671, se sídlem Praha 8, Pobřežní 620/3, PSČ 18600, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3582 (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů v tomto formuláři, a to za účelem nabízení výrobků a služeb a zasílání obchodních sdělení.  Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji správci na dobu neurčitou. Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů je dobrovolné. Správce poskytnuté osobní údaje zpracovává manuálně i automaticky, v rozsahu poskytnutých osobních údajů, přičemž je oprávněn provádět zpracování osobních údajů prostřednictvím pověřených zpracovatelů, a to na základě smluv uzavřených podle ust. § 6 ZOOU. Správce tímto informuje subjekt údajů a poskytuje mu výslovné poučení o právech vyplývajících pro něj ze ZOOU, tj. zejména o tom, že subjekt údajů má právo přístupu k poskytnutým osobním údajům, právo na opravu poskytnutých osobních údajů a dále má subjekt údajů v souladu s ust. § 21 ZOOU právo podat žádost o vysvětlení a žádat odstranění nežádoucího stavu, a to zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací poskytnutých osobních údajů. Správce je oprávněn osobní údaje subjektu údajů získané za účelem nabízení obchodu nebo služeb předat jinému správci, nevysloví-li s tímto postupem subjekt údajů nesouhlas.  Pokud si Kupující přeje opravit osobní údaje, které Poskytovatel zpracovává, může o tuto skutečnost prodávajícího požádat na následující e-mailové adrese: [javascript protected email] nebo na výše uvedené adrese sídla Správce. Subjekt údajů je oprávněn souhlas kdykoliv odvolat, např. odvoláním souhlasu zaslaného na e-mailovou adresu: [javascript protected email] nebo na adresu sídla správce.

Zároveň tímto uděluji souhlas se zasíláním obchodních sdělení Správce či obchodních partnerů Správce ve smyslu ust. § 7 zák. č. 484/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to až do doby odvolání tohoto souhlasu. Souhlas dle předchozí věty lze kdykoliv odvolat, a to na následující e-mailové adrese: [javascript protected email]

resizer-video.png