Mezinárodní strojírenský veletrh 2019

TOTAL Česká republika Vás srdečně zve na 61. Mezinárodní strojírenský veletrh, který je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. 

Najdete nás u stánku č. 43 v pavilonu V a to ve dnech 7.-11.10.2019 v Brně. 

Pro nákup vstupenky použijte promo kód: 4JX68DN84C  

Registrujte se zde.

total_pozvanka_2019_02_cz.jpg

 

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 600 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 50 % vystavovatelů a 10 % návštěvníků. 

Návštěvnost je vysoce odborná, přes sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu. 

Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu. 

Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. V roce 2019 se souběžně s MSV konají i veletrhy Transport a Logistika a ENVITECH. Zvýrazněným tématem veletrhu ENVITECH je cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji. Jde o trend, který je jednou z prioritních oblastí udržitelného rozvoje, a adaptace průmyslu a obchodu se bude ubírat právě tímto směrem.  

MSV je tradičně věnována vysoká mediální pozornost, akredituje se přibližně 300 novinářů. Součástí veletrhu je špičkový doprovodný program odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata. 

Zdroj: https://www.bvv.cz/msv/msv-2019/

 

Fotogalerie

 

resizer-video.png