Mezinárodní strojírenský veletrh 2018

TOTAL Česká republika Vás srdečně zve na Mezinárodní strojírenský veletrh, který je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě.

pozvanka_msv_total_cr.jpg

 

Jubilejní 60. ročník MSV ukáže špičkové technologie, a to nejlepší z historie i současnosti českého a slovenského průmyslu. Od 1. do 5. října se na brněnském výstavišti koná celkem šest průmyslových veletrhů a unikátní výstava připomínající 100 let od vzniku Československa.

Partnerskou zemí 60. ročníku MSV je Slovensko, které bude mít oficiální expozici v pavilonu A1 o rozloze 500 m2, kde bude společně vystavovat 40 firem. Celkem se veletrhu zúčastní více než 100 slovenských vystavovatelů včetně tradičních strojírenských a průmyslových značek jako Železiarne Podbrezová, TRENS SK anebo ZVL Slovakia.

Hlavním tématem MSV je průmyslová automatizace, prezentace měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu. Obor elektronika, automatizace a měřící technika je po obráběcí technice a materiálech a komponentech ve strojírenství třetím nejobsazenějším specializovaným celkem MSV.

Vstupenky

Zdroj: https://www.bvv.cz/msv/

Fotogalerie

resizer-video.png