motorsport-tema3.jpg motorsport-mobile-3.jpg

DAKAR 2018
třetí vítězství týmu Peugeot Total v řadě

Letošní 59.ročník ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu se bude konat ve dnech 9. - 13. 10. 2017 na Výstavišti Brno.

msv_17.jpg

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) je největší průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí dosahující více než 1 500 vystavovatelů a 75 000 návštěvníků z 59 zemí celého světa. Více než třetina vystavovatelů je ze zahraničí. Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) je největší průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí dosahující více než 1 500 vystavovatelů a 75 000 návštěvníků z 59 zemí celého světa. Více než třetina vystavovatelů je ze zahraničí.

Struktura návštěvníků je velice zajímavá, zcela korespondující s významem a velikostí veletrhu. Více než 70% návštěvníků veletrhu jsou manažeři s rozhodovací pravomocí nebo nákupčí, třetina z nich je na vedoucí pozici. Veletrh díky své velikosti i účinné mediální podpoře přivítal více než 400 akreditovaných novinářů. MSV je zavedená značka s dlouholetou tradicí.

Na veletrhu bude mít TOTAL jeden z největších stánků z oblasti průmyslových týmů z České republiky a Slovenska. Naleznete nás: Pavilon V/051, těšíme se na Vaši návštěvu.

resizer-video.png