Celodenní neformální setkání majitelů vozů Dacia.

dacia_88713_global_fr.jpg

Před dvanácti lety započala uvedením modelu Dacia Logan nová éra značky Dacia. Celosvětově má značka Dacia přes 4 mil. spokojených zákazníků, v České republice je to téměř 70 tis. zákazníků. Právě v reakci na rostoucí popularitu této značky mělo v Čechách v r. 2014 premiéru jedinečné celodenní setkání majitelů vozů Dacia pod názvem Dacia Piknik a tím se zrealizovala i u nás myšlenka společného odpočinkového dne, která se koná v mnoha zemích Evropy. Na první ročník této akce, která se uskutečnila v krásném prostředí volnočasových aktivit v Šiklově mlýně, přijalo pozvání téměř 4 tis. majitelů vozů Dacia. Druhý ročník, v r. 2015 navštívilo již přes 6 tis. návštěvníků.

Přípravy na letošní druhý ročník jsou již v konečné fázi a jsme moc rádi, že jsme mohli potřetí za sebou využít centrum volnočasových aktivit Šiklův mlýn, jehož kapacita je téměř neomezená, neboť počty registrací na třetí ročník stoupají každým dnem.

Pro účastníky letošního ročníku jsou opět připraveny desítky celodenních volnočasových aktivit, koutky pro děti, fotostěny, sharingboxy, soutěže pro malé i velké, westernová show i velký koncert Michala Davida. Na facebooku Dacia, který má téměř 40 tis. fanoušků se vesele komunikuje na téma Piknik, co bude nového a účastníci posílají fotky svých plechových miláčků.

Během dne se samozřejmě nezapomene ani na milovníky automobilů a je připraveno hned několik zajímavých akcí.

  • Pro velký úspěch v minulém ročníku bude opět organizováno testování modelu Duster 4x4 na offroadovém polygonu, registrace na jízdy bude online na místě, aby nikdo nemusel čekat
  • V hlavním stanu bude velká expozice všech nejnovějších modelů výrobní řady Dacia
  • Pozvání na Piknik přijali i naši profesní partneři, jakými jsou Alcar a Nokian
  • Pozvánku přijala i Markéta Krajčovičová, známá z televizní obrazovky jako Misscake.
  • Nově budou nabídnuty soutěže pro celou rodinu pod názvem „Hratej si s Dacií“. Tato zóna je tvořena soutěžními disciplínami spojenými s vozy Dacia a odměnou za jejich úspěšné absolvování budou lístky do tomboly.

Třetí ročník Dacia Pikniku se uskuteční v sobotu 10.června 2017 

od 10:00 do 18:00 v prostorách jedinečného místa pro volnočasové rodinné aktivity 

v Šiklově mlýně (www.sikland.cz)

Pro účast na této akci se majitel vozu Dacia přihlásí po obdržení pozvánky 

na internetové stránce www.daciapiknik.cz.

Vozy DACIA používají motorové oleje ELF od společnosti TOTAL.

resizer-video.png