TOTAL Česká republika

TOTAL se stal partnerem mosteckého autodromu

anot-img-most.jpg

Mostecký autodrom získal silného partnera. Stala se jím společnost TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA. „Partnerství je pro nás exkluzivní a prestižní záležitostí.

Umožní nám investovat do rozvoje areálu autodromu a polygonu tak, aby se u nás cítili co nejlépe závodní stáje a pochopitelně i diváci a návštěvníci našich akcí,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Připomněla, že Skupina TOTAL se výrazně angažuje právě ve světě motorsportu. „Je nepřehlédnutelná ve všech prestižních kategoriích, od Formule 1, světového mistrovství v rally, a to včetně dakarské soutěže považované za vůbec nejtěžší závod planety, až po Moto GP,“ upřesnila Svobodová.

Automobilové a motocyklové závody představují podle generálního ředitele společnosti TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA Marca Pannunzia závěrečnou zkoušku pro vývoj produktů pro automobilové spotřebitele.

„Proto je TOTAL aktivním hráčem i v motorsportech. Dodáváme závodním týmům i organizátorům produkty a služby výjimečné kvality. Tím, že dáváme naše know-how k dispozici řidičům, garantujeme optimální ochranu, spolehlivost a výkon jejich motorům. Tímto způsobem dláždí naše úsilí v oblasti výzkumu a vývoje cestu k vítězství na závodní dráze.“ vysvětlil Marco Pannunzio.

Úspěchem společnosti TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA je reportáž právě z prostředí mosteckého autodromu, kterou dne 9. 12. 2015 odvysílala TV NOVA v pořadu Snídaně s Novou, ve které účinkoval technický expert na maziva společnosti TOTALu Pavel Růžička.

Reportáž je k vidění pod odkazem zde

Registrace k odběru novinek

Podmínky ochrany osobních údajů
Uděluji tímto v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „ZOOU“) společnosti TOTAL Česká republika, s.r.o., IČO: 411 89 671, se sídlem Praha 8, Pobřežní 620/3, PSČ 18600, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3582 (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů v tomto formuláři, a to za účelem nabízení výrobků a služeb a zasílání obchodních sdělení.  Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji správci na dobu neurčitou. Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů je dobrovolné. Správce poskytnuté osobní údaje zpracovává manuálně i automaticky, v rozsahu poskytnutých osobních údajů, přičemž je oprávněn provádět zpracování osobních údajů prostřednictvím pověřených zpracovatelů, a to na základě smluv uzavřených podle ust. § 6 ZOOU. Správce tímto informuje subjekt údajů a poskytuje mu výslovné poučení o právech vyplývajících pro něj ze ZOOU, tj. zejména o tom, že subjekt údajů má právo přístupu k poskytnutým osobním údajům, právo na opravu poskytnutých osobních údajů a dále má subjekt údajů v souladu s ust. § 21 ZOOU právo podat žádost o vysvětlení a žádat odstranění nežádoucího stavu, a to zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací poskytnutých osobních údajů. Správce je oprávněn osobní údaje subjektu údajů získané za účelem nabízení obchodu nebo služeb předat jinému správci, nevysloví-li s tímto postupem subjekt údajů nesouhlas.  Pokud si Kupující přeje opravit osobní údaje, které Poskytovatel zpracovává, může o tuto skutečnost prodávajícího požádat na následující e-mailové adrese: [javascript protected email] nebo na výše uvedené adrese sídla Správce. Subjekt údajů je oprávněn souhlas kdykoliv odvolat, např. odvoláním souhlasu zaslaného na e-mailovou adresu: [javascript protected email] nebo na adresu sídla správce.

Zároveň tímto uděluji souhlas se zasíláním obchodních sdělení Správce či obchodních partnerů Správce ve smyslu ust. § 7 zák. č. 484/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to až do doby odvolání tohoto souhlasu. Souhlas dle předchozí věty lze kdykoliv odvolat, a to na následující e-mailové adrese: [javascript protected email]

resizer-video.png