TOTAL se stal partnerem mosteckého autodromu

anot-img-most.jpg

Mostecký autodrom získal silného partnera. Stala se jím společnost TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA. „Partnerství je pro nás exkluzivní a prestižní záležitostí.

Umožní nám investovat do rozvoje areálu autodromu a polygonu tak, aby se u nás cítili co nejlépe závodní stáje a pochopitelně i diváci a návštěvníci našich akcí,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Připomněla, že Skupina TOTAL se výrazně angažuje právě ve světě motorsportu. „Je nepřehlédnutelná ve všech prestižních kategoriích, od Formule 1, světového mistrovství v rally, a to včetně dakarské soutěže považované za vůbec nejtěžší závod planety, až po Moto GP,“ upřesnila Svobodová.

Automobilové a motocyklové závody představují podle generálního ředitele společnosti TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA Marca Pannunzia závěrečnou zkoušku pro vývoj produktů pro automobilové spotřebitele.

„Proto je TOTAL aktivním hráčem i v motorsportech. Dodáváme závodním týmům i organizátorům produkty a služby výjimečné kvality. Tím, že dáváme naše know-how k dispozici řidičům, garantujeme optimální ochranu, spolehlivost a výkon jejich motorům. Tímto způsobem dláždí naše úsilí v oblasti výzkumu a vývoje cestu k vítězství na závodní dráze.“ vysvětlil Marco Pannunzio.

Úspěchem společnosti TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA je reportáž právě z prostředí mosteckého autodromu, kterou dne 9. 12. 2015 odvysílala TV NOVA v pořadu Snídaně s Novou, ve které účinkoval technický expert na maziva společnosti TOTALu Pavel Růžička.

Reportáž je k vidění pod odkazem zde

resizer-video.png