TOTAL Česká republika

TOTAL na Autoshow Nitra 2016

fullsizerender.jpg

Ve dnech 13. - 16. 10. 2016 se bude konat autosalon ve městě Nitra na Slovensku. Přehlídka osobních, úžitkových a nákladních automobilů, dopravní techniky, autopříslušenství i servisní techniky AUTOSHOW NITRA 2016 se uskuteční ve výstavním areálu Agrokomplex.

Na stánku značky TOTAL proběhnou autogramiády motocyklového závodníka Petera Raucha a mistra Slovenska v rallycrosu 2016, Miroslava Pospíchala.
Kromě toho bude na stánku TOTAL probíhat soutěž, během které hosté vyplní krátký dotazník, za který okamžitě dostanou maličkost. V neděli odpoledne bude probíhat velké slosování během kterého bude vylosován jeden dotazník – výherce dostane jízdu na BOSS AUTOSHOW 2016 na Slovakia Ringu v termínu 11. 11. 2016, mimo to obdrží TOTAL box.

V rámci AUTOSHOW NITRA 2016 proběhnou na stánku TOTAL dvě autogramiády. První bude s rallycrossovým závodníkem Miroslavem Pospíchalem, ta druhá s okruhovým motocyklovým závodníkem Peterem Rauchem.

 

Pár zajímavostí ohledně Pospíchal Teamu (autogramiáda, sobota):

  • Jezdec Miroslav Pospíchal (32 let)  je vítězem CENTRAL EUROPEAN ZONE Rallycross  v roce 2016.
  • Mistr Slovenska v Rallycross  2016.
  • Mezinárodní Mistrovství České republiky v Rally crossu - 4.místo.
  • Popis závodního vozidla: VW POLO TDI, výkon 290 PS, točivý moment: 545 Nm; hmotnost: 1230 Kg, tlumiče: Protlum; převodovka: Hewland 5ti stupňová.

Pár zajímavostí o jezdci Peteru Rauchovi (autogramiáda, čtvrtek):

  • Jezdec Peter Rauch - 53 let.
  • Mistr Slovenska, silniční motocykly o objemu do 125 ccm.
  • Mistr Slovenska v letech 1995, 1996 (do 250 ccm) a 2016 (do 125 ccm).
  • Motocykl: Aprilia.
  • Rozhovor s Peterem Rauchem naleznete zde.

 

pozvanka_autoshow_nitra_2016.png

Registrace k odběru novinek

Podmínky ochrany osobních údajů
Uděluji tímto v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „ZOOU“) společnosti TOTAL Česká republika, s.r.o., IČO: 411 89 671, se sídlem Praha 8, Pobřežní 620/3, PSČ 18600, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3582 (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů v tomto formuláři, a to za účelem nabízení výrobků a služeb a zasílání obchodních sdělení.  Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji správci na dobu neurčitou. Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů je dobrovolné. Správce poskytnuté osobní údaje zpracovává manuálně i automaticky, v rozsahu poskytnutých osobních údajů, přičemž je oprávněn provádět zpracování osobních údajů prostřednictvím pověřených zpracovatelů, a to na základě smluv uzavřených podle ust. § 6 ZOOU. Správce tímto informuje subjekt údajů a poskytuje mu výslovné poučení o právech vyplývajících pro něj ze ZOOU, tj. zejména o tom, že subjekt údajů má právo přístupu k poskytnutým osobním údajům, právo na opravu poskytnutých osobních údajů a dále má subjekt údajů v souladu s ust. § 21 ZOOU právo podat žádost o vysvětlení a žádat odstranění nežádoucího stavu, a to zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací poskytnutých osobních údajů. Správce je oprávněn osobní údaje subjektu údajů získané za účelem nabízení obchodu nebo služeb předat jinému správci, nevysloví-li s tímto postupem subjekt údajů nesouhlas.  Pokud si Kupující přeje opravit osobní údaje, které Poskytovatel zpracovává, může o tuto skutečnost prodávajícího požádat na následující e-mailové adrese: [javascript protected email] nebo na výše uvedené adrese sídla Správce. Subjekt údajů je oprávněn souhlas kdykoliv odvolat, např. odvoláním souhlasu zaslaného na e-mailovou adresu: [javascript protected email] nebo na adresu sídla správce.

Zároveň tímto uděluji souhlas se zasíláním obchodních sdělení Správce či obchodních partnerů Správce ve smyslu ust. § 7 zák. č. 484/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to až do doby odvolání tohoto souhlasu. Souhlas dle předchozí věty lze kdykoliv odvolat, a to na následující e-mailové adrese: [javascript protected email]

resizer-video.png