Bitumen Academy
VŠE, CO JSTE O ASFALTU JEŠTĚ NEVĚDĚLI

anot-img-academy.jpg

Bitumen Academy je nápad, který se zrodil z touhy naší společnosti odlišit se od konkurence a dále pracovat na naší image nejkvalitnějšího a nejspolehlivějšího dodavatele asfaltu  na českém a slovenském trhu.

V roce 2016 slaví společnost TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA, patřící do koncernu největší rafinérské společnosti v Evropě - TOTAL S.A., jubilejní 25. rok působnosti na českém a slovenském trhu. Rádi bychom využili této příležitosti a udělali další krok v naší neustálé snaze nacházet nové cesty a řešení.

Připravili jsme pro Vás vzdělávací kurzy, zaměřené na rozšíření znalosti v oblasti asfaltových pojiv, směsí a poruch vozovek. Věříme, že využitím dlouholetých zkušeností a společného know-how, ve spolupráci se společností VIAKONTROL (dříve NIEVELT-Labor Praha) Vás ve Vaší odbornosti posuneme opět o krok dále.

Kurz se skládá ze 3 různých, samostatných, ale v mnohém propojených lekcí. Hlavním cílem kurzu je dozvědět se více o komplexnosti a citlivosti asfaltu a dalších složek asfaltové směsi na zacházení a jejich propojenost s výslednými parametry vozovky.

Web Bitumen Academy

resizer-video.png