58. Mezinárodní strojírenský veletrh - poděkování

Vážení návštěvníci,

děkujeme Vám za návštěvu našeho stánku č. 55  na letošním 58. ročníku MSV v Brně. Velmi nás potěšila Vaše osobní účast a zájem o naše produkty. Věříme, že se vám naše prezentace líbily. Rádi jsme Vám odprezenovali náš nový produktový katalog, popřípadě pomohli s výběrem vhodné technologie.

Příští rok opět na viděnou!

Tým Total

 

O veletrhu

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) je největší průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí dosahující více než 1 500 vystavovatelů a 75 000 návštěvníků z 59 zemí celého světa. Více než třetina vystavovatelů je ze zahraničí. Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) je největší průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí dosahující více než 1 500 vystavovatelů a 75 000 návštěvníků z 59 zemí celého světa. Více než třetina vystavovatelů je ze zahraničí.

Struktura návštěvníků je velice zajímavá, zcela korespondující s významem a velikostí veletrhu. Více než 70% návštěvníků veletrhu jsou manažeři s rozhodovací pravomocí nebo nákupčí, třetina z nich je na vedoucí pozici. Veletrh díky své velikosti i účinné mediální podpoře přivítal více než 400 akreditovaných novinářů. MSV je zavedená značka s dlouholetou tradicí.

Zástupcům Francouzské a Italské obchodní komory jsme pomohli s přípravou slavnostního koktejlu v našem stánku. Zahájení veletrhu proběhlo za přítomnosti francouzských a italských velvyslanců a prezidentů obou obchodních komor. Každý z nich pronesl krátký proslov a následně se ujal slova generální ředitel společnosti TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., pan Marco Pannunzio.

Na veletrhu měl TOTAL jeden z největších stánků z oblasti průmyslových týmů z České republiky a Slovenska.

total__100_.jpg

resizer-video.png