41. ročník ankety Zlatý volant

4a.jpg

Společnost TOTAL Česká republika, která je jedním z hlavních partnerů 41. ročníku prestižní ankety Zlatý volant, si Vás dovoluje pozvat na slavnostní vyhlášení vítězů sezóny 2017 s bohatým doprovodným programem.

Vyhlášení se uskuteční 22. 2. 2018 v Kongresovém sále PVA Letňany, v netradičním prostoru, který evokuje atmosféru závodního depa. Závodní vozy budou fyzicky přítomny přímo na akci za účasti českých i zahraničních VIP hostů z oblasti motorsportu a podnikatelské sféry.

Svou účast na slavnostním vyhlášení potvrdily dvě hvězdy světového motorsportu. Jedná se o několikanásobného vítěze velkých cen formule 1 Davida Coultharda a pětinásobného mistra světa MotoGP Micka Doohana.

Letos navíc poprvé probíhalo hlasování veřejnosti na internetu a lidé se mohli zapojit do ankety v nových kategoriích Sportovní automobil roku, Motoristická událost roku a Počin v oblasti e-mobility a autonomního řízení.

O Zlatém volantu

Zlatý volant je nejstarší česká anketa v oblasti motorsportu, která za dobu svého trvání nezměnila ani svůj název ani hlavní trofej. Uděluje se od roku 1976 nejlepším automobilovým závodníkům. Hlavní trofeje se předávají v pěti kategoriích: Závody na okruzích, rallye a maratony, autokros a rallyekros, závody do vrchu, motokáry, cena Elišky Junkové a osobnost světového motorsportu.

Zdroj: https://www.zlatyvolant.cz/

Vstupenky

Fotogalerie loňského ročníku

resizer-video.png